Ty te moesz mie wasn wizytwk...


 
Intergrupa Kaszubska w Regionie Bałtyckim
Intergrupa Kaszubska w Regionie Bałtyckim
ul. Wojska Polskiego 50
76-200 Słupsk
e-mail:
www:

WITAMY NA STRONIE INFORMACYJNEJ INTERGRUPY KASZUBSKIEJ


WYKAZ MITYNGÓW GRUP AA INTERGRUPY KASZUBSKIEJ






PONIEDZIAŁEK


10:00 - Słupsk - „LAGUNA”- ul. Wojska Polskiego 50 pok. 126 (2 i 5 otw.)

17:15 - Wejherowo - „CEDRON”- ul Kościuszki 3 salka przy kościele św. Trójcy (ost.otw.)

18:00 - Ustka - „NADZIEJA”- ul. Kościelna 3 (wsz. zamknięte)



WTOREK


17:00 - Miastko - „WIOSNA”- ul. M. Konopnickiej 12 (wsz. zamknięte) Wjazd wózkiem inwalidzkim

17:00 - Słupsk - „KATHARSIS”- ul. Wojska Polskiego 50 (wsz.zamknięte)

18:00 - Czarna Dąbrówka - „ŚWIATŁO”- Plebania (ost.otw.)

18:00 - Kębłowo - „ARKA”- Parafia św.Jadwigi (pierwszy otw.)



ŚRODA


16:30 - Bytów - „JUTRZENKA”- ul. Miła 26(ost.otw.) Wjazd wózkiem inwalidzkim

17:00 - Lębork - „PŁOMYK”- ul. Krzywoustego 1 sala 130 (ost.otw.) Wjazd wózkiem inwalidzkim

17:00 - Słupsk - „LAGUNA”- ul. Wojska Polskiego 50 (2 i 5 otw.)

18:00 - Orle - „ORLĘTA”- ul. Zamostna, salka przy kościele, (ost.otw.)

18:00 - Wicko - „ZDRÓJ”- , Ośrodek Pomocy Społecznej (pierwszy otw.) Wjazd wózkiem inwalidzkim



CZWARTEK


17:00 - Słupsk - „ALBERT”- ul.Gdyńska 13A (wsz.otwarte)

18:00 - Bożepole Wielkie - „PEREŁKA”- salka przy kościele pod wezw. św. Piotra Apostoła,(ost. otw.)

18:15 - Wejherowo - „ŻRÓDEŁKO”-ul.Kościuszki 3 salka przy kosciele św.Trójcy (ost.otw.)

18:00 -Ustka - „NADZIEJA”- ul. Kościelna 3,(ost.otw.)



PIĄTEK


17:00 - Miastko - „WIOSNA”- ul. M. Konopnickiej 12 (wsz. zamknięte) Wjazd wózkiem inwalidzkim

17:30 - Słupsk - „KATHARSIS”- ul. Wojska Polskiego 50 (ost.otw.)

18:00 - Lębork - „DESIDERATA”- ul. Krzywoustego 1 sala 101 (pierw.otw.) Wjazd wózkiem inwalidzkim

18:00 - Luzino - „DEKO”- ul. 10 marca 11 (ost.otw.) Wjazd wózkiem inwalidzkim

18:10 - Ustka - „KOTWICA”- grupa w ZK

19:00 - Sierakowice - „POGODA DUCHA”- ul. Ks. B. Łosińskiego 1 salka przy kościele św. Marcina



SOBOTA


17:00 - Słupsk - „ALBERT”- ul. Leśna 6 (wsz.otwarte)

17:00 - Wejherowo - „NADZIEJA”- ul.3 Maja Kościół św. Leona plebania -konwikt-(ost.otw.) Wjazd wózkiem inwalidzkim

17:00 - Lębork - „PŁOMYK”- ul. Krzywoustego 1 sala 130 (ost.otw.) Wjazd wózkiem inwalidzkim

17:00 - Choczewo - „CHOCZEWO”- ul. Wojska Polskiego (salka w "starej szkole")

18:00 - Łeba - „STANICA”- ul. Kościuszki 90, przy Urzędzie Miejskim, (pierwszy otwarty)



NIEDZIELA


11:00 - Słupsk - „MILLENIUM”- al. Henryka Sienkiewicza 7 (ost.otw.)

17:15 - Luzino - „DEKO”- salka przy kościele św. Wawrzyńca(k/apteki) po mszy trzeżwościowej o godz 17:15
(ostatnia niedziela miesiąca) Wjazd wózkiem inwalidzkim



+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++



http://kaszubska.aa.wizytowka.pl\'>http://kaszubska.aa.wizytowka.pl adres email: kaszubska003@aa.org.pl\'>kaszubska003@aa.org.pl

Wykaz mityngów Regionu Bałtyckiego: http://www.aa.org.pl/regiony/index003.php\'>http://www.aa.org.pl/regiony/index003.php

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++






DATY POWSTANIA GRUP AA INTERGRUPY "KASZUBSKIEJ"




__.01.1982r - KATHARSIS - (Słupsk)

__.06.1986r - PŁOMYK - (Lębork)

__.12.1990r - CEDRON - (Wejherowo)

13.10.1993r - LAGUNA - (Słupsk)

__.12.1993r - JUTRZENKA - (Bytów)

__.05.1996r - NADZIEJA - (Wejherowo)

__.11.1997r - WIOSNA - (Miastko)

__.05.1998r - DEKO - (Luzino)

29.10.2000r - MILLENIUM - (Słupsk)

08.10.2002r - SWIATŁO - (Czarna Dąbrówka)

25.03.2003r - ARKA - (Kębłowo)

__.12.2003r - ŻRÓDEŁKO - (Wejherowo)

27.05.2005r - DESIDERATA - (Lębork)

22.01.2010r - POGODA DUCHA - (Sierakowice)

__.03.2010r - ALBERT - (Słupsk)

05.10.2010r - CHOCZEWO - (Choczewo)

05.01.2011r - ORLĘTA - (Orle)

21.07.2011r - PEREŁKA - (Bożepole Wielkie)

19.05.2012r - STANICA - (ŁEBA)

__.__.____r - KOTWICA - (Ustka)

__.__.____r - NADZIEJA - (Ustka)

__.__.____r - ZDRÓJ - (Wicko)




--------------------------------------
Planowane spotkania robocze Intergrupy Kaszubskiej na rok 2014:
Kalendarium 2014r :
19 styczeń – ul. Leśna 7 na gr. „Albert” - Słupsk
16 marzec – gr. Wicko „Zdrój” przy stadionie, „Stanica” Łeba
25 maj – gr. „Nadzieja” w Wejherowie ( „Cedron” i „Źródełko” Dom Jana Pawła ul. Kościuszki 2)
13 lipiec - Miastko
21 wrzesień – Ustka( „Nadzieja”)
16 listopad – Bytów („Wiosna”, „Jutrzenka”)





http://kaszubska.aa.wizytowka.pl\'>http://kaszubska.aa.wizytowka.pl adres email: kaszubska003@aa.org.pl\'>kaszubska003@aa.org.pl

Wykaz mityngów Regionu Bałtyckiego: http://www.aa.org.pl/regiony/index003.php\'>http://www.aa.org.pl/regiony/index003.php






=================================================

RAPORTY I SPRAWOZDANIA
-----------------------













************************************************


* * *